fbpx

מחסומית

מחסומים שערים ועוד...

סל הקניות ריק
 
×
 x 

סל הקניות ריק

תקנון האתר

בס"ד

ברוכים הבאים לאתר Mahsomit _ מחסומית  www.mahsomit.co.il

האתר הינו חנות וירטואלית של מחסומית ייצור ושיווק .
מחסומית שומרת לעצמה את הזכות לשינויים בתקנון האתר במידת הצורך.

כללי

חשוב לקרוא ולהבין את התקנון טרם הזמנת המוצר.כל משתמש שברשותו דוא"ל ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי תקף של חברות האשראי ויזה , מסטרקארד ודיינרס רשאי לבצע הזמנת מוצר דרך האתר

פרטיות

פרטי המשתמש האישיים שמסר הלקוח בעת ביצוע הזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שיבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של מחסומית ., לא יועברו לאף גורם אחר

הזמנת מוצרים

לרוב המוצרים באתר יש תיאור ומחיר
לקבלת הצעת מחיר עבור מוצרים על פי הזמנה , ניתן לפנות טלפונית ל- מחסומית לטלפון מס : 052-2214167 , או לבוא למסגריה .  בכתובת : רחוב העבודה 19 , א.ת.הקלה . אשדוד

לביצוע הזמנה , יש להרשם ולמסור את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר אלקטרונית,  מספר טלפון וכתובת למשלוח המוצר .

לאחר ביצוע ההזמנה , יקבל הלקוח אישור הזמנה לדוא"ל שסיפק בזמן הרישום למערכת. אישור זה מעיד שההזמנה נקלטה במערכת .

המוצר מסופק עם תעודת משלוח וחשבונית מס .

המחירים ותיאור המוצרים מעודכנים מידי פעם . במידה וחלה טעות בתיאור המוצר, מחירם או בכל פרט אחר המשנה את פרטי המכירה באופן משמעותי, תהיה מחסומית רשאית לבטל את ההזמנה ולא תחויב בכל תשלום.

ניתן גם להזמין הובלה והתקנה של מוצרי מחסומית בתשלום ישירות למתקין .

תנאי תשלום

באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי ויזה , מסטרקארד או דיינרס . את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך .
פרטי כרטיס אשראי לא נשמרים במערכת ועבור כל הזמנה תידרש למסור את פרטי כרטיס האשראי .
מחירי מחסומי החניה באתר כוללים מע"מ .

אספקת המוצרים

אספקת מחסומי החניה תתבצע תוך 7 ימי עסקים מיום אישור העסקה. ימי עסקים – הם מראשון עד חמישי ואינם כוללים שישי, שבת וחגים .

ביטול רכישה והחזרת מוצרים

יש אפשרות להחזיר או להחליף מוצר בכפיפות לחוק הגנת הצרכן – תשמ"א – 1981 , ובכפיפות למדיניות מחסומית .
במקרה של ביטול עסקה, חייב הרוכש להחזיר את המוצר אל המוכר, על חשבונו ללמחסומיתא כל פגיעה או נזק ושלא נעשה בו כל שימוש ,  וכנגד יקבל הלקוח את מלא הסכום ששולם עבור המוצר .

אחריות

מחסומית נותנת 3 חדשי אחריות על כל מחסומי החניה הידניים , אין בהם מנוע כלשהו או מנגנון מסובך , כולם מיוצרים מברזל מגולוון ומרותכים באופן מקצועי ולא ניתנים לפירוק .

השירות באתר המכירות ניתן לשימוש כמו שהוא לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי מחסומית ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכי הלקוח ולדרישותיו .

מחסומית מתחייבת לעשות מאמצים למען שביעות רצונם של הלקוחות , ולאבטח את אתר המכירות ואת רמת השירות, יחד עם זאת, מחסומית אינה מתחייבת שהשירות באתר המכירות לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשביה, נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר מחסומית .

דין ושיפוט

הדין החל על תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת , נתונה לבתי המשפט המוסמכים באשדוד בלבד .